Fietsen op het eiland Borkum

Het eiland heeft in totaal dik 130 km aan fietspaden

De fietsverhuur van de Borkumer Kleinbahn, meteen bij het station, heeft allerlei soorten fietsen en bolderwagens in de aanbieding.

Informatie over de tocht

  • Centraal gelegen bij het station
  • Borkum kan goed op de fiets worden verkend
  • Moderne fietsen, onderhouden in de eigen werkplaats

Hoogtepunten

  • Ca. 130 km aan fietspaden op het hele eiland
  • Op eigen gelegenheid en in uw eigen tempo op pad

Beschrijving

Naast de fietsen met 7-8 versnellingen zijn er e-bikes, kinderfietsen in verschillende maten, bolderwagens, fietskarren voor kinderen, mountainbikes en kinderzitjes te huur. 

Op de 130 km die er aan fietspaden is aangelegd, is een ritje op het stalen ros een heel leuke manier om Borkum op eigen gelegenheid te leren kennen. Op de fiets zijn vrijwel alle hoeken van het eiland te bereiken. 

Goed om te weten:

  • voor groepen is het aan te bevelen van tevoren een reservering te maken voor de gewenste datum.

Let op a.u.b.

  • Draag volgens de voorschriften een mondkapje
  • Houd minimaal 1,5 m afstand tot andere deelnemers
  • Was en/of desinfecteer uw handen regelmatig
  • Uw contactgegevens worden bij deelname genoteerd
  • Vergeet niet een geldig ticket mee te nem
  • Actuele coronaregels
Prijzen 2021
vanaf 01.04.2021
 per dag3 dagen1 week2 weken3 weken
Fiets met 7 versnellingen8,-21,-31,5056,-73,50
Kinderfiets6,-13,5024,5035,-42,-
Bolderwagen5,-12,-21,-35,-42,-
Fietskar voor kinderen8,-21,-31,5056,-73,50
Elektrische fiets25,-66,-98,-182,-231,-
Mountainbike10,-25,5042,-63,-84,-
Kinderzitje3,-6,-10,5021,-31,50
      
Bagageopslag3,-/stuk    

Verdere excursieaanbiedingen van de Borkumer Kleinbahn: