Fietsen op het eiland Borkum

Het eiland heeft in totaal dik 130 km aan fietspaden

De fietsverhuur van de Borkumer Kleinbahn, meteen bij het station, heeft allerlei soorten fietsen en bolderwagens in de aanbieding.

Informatie over de tocht

  • Centraal gelegen bij het station
  • Borkum kan goed op de fiets worden verkend
  • Moderne fietsen, onderhouden in de eigen werkplaats

Hoogtepunten

  • Ca. 130 km aan fietspaden op het hele eiland
  • Op eigen gelegenheid en in uw eigen tempo op pad

Beschrijving

Naast de fietsen met 7-8 versnellingen zijn er e-bikes, kinderfietsen in verschillende maten, bolderwagens, fietskarren voor kinderen, mountainbikes en kinderzitjes te huur. 

Op de 130 km die er aan fietspaden is aangelegd, is een ritje op het stalen ros een heel leuke manier om Borkum op eigen gelegenheid te leren kennen. Op de fiets zijn vrijwel alle hoeken van het eiland te bereiken. 

Goed om te weten:

  • voor groepen is het aan te bevelen van tevoren een reservering te maken voor de gewenste datum.

Let op a.u.b.

  • Draag volgens de voorschriften een mondkapje
  • Vergeet niet een geldig ticket mee te nemen
  • Actuele coronaregels
Prijzen 2023
 per dag3 dagen1 week2 weeken3 weeken
Fiets met 7 versnellingen9,-21,-35,-63,-91,-
Kinderfiets6,-15,-27,-48,-69,-
Bolderwagen6,-15,-27,-48,-69,-
Fietskar voor kinderen9,-21,-35,-63,-91,-
Elektrische fiets28,-68,-116,-200,-284,-
Mountainbike10,-25,-45,-80,-115.-
Kinderzitje3,-7,-15,-29,-43,-
E-Bike Premium35,-90,-170,-310,- 
      
Bagageopslag3,-/stuk    

Verdere excursieaanbiedingen van de Borkumer Kleinbahn: